30.11.15

Pirmadienio pasirinkimas Chanel "Poudre Universelle Libre"


Šiandienos pirmadienio pasirinkimuose - Europinis prabangos ženklas Chanel ir vienas jų  bestselerių biri pudra Chanel Poudre Universelle Libre. Pastaroji ne tik suteikia švelnų pudrinį šydą ant veido odos, bet ir džiugina kosmetinės stalelį nepaprastai prabangia ir puošnia pakuote. 

Kodėl? Nes gražios ir sveikos odos paslaptis visų pirma priklauso nuo bazinio veido paruošimo likusiems meniniams veido piešimo darbams - pudrą galima laikyti vienu svarbiausių dekoratyvinės kosmetikos produktu. Ar brangi pudra geresnė už pigią? Ne visuomet, tačiau neretai brangesnėse priemonėse galima rasti ne tik kokybiškesnių sudedamųjų komponentų. O esant galimybei įsigyti prabangesnį produktą - pastarasis puoš ne tik veidą, bet ir dekoratyvinės kosmetikos stalelį.

29.11.15

Lapkričio mylimiausieji

 
Pamažu baigiasi penktasis mėnuo svečiuojantis Azijos šalyse, pamažu ir kasdienio naudojimo produktų krepšelis pildosi Korėjietiškais produktais, kurių efektyvumu norisi pasidalinti su platesne auditorija - pastarosios priemonės pamažu, tačiau labai užtikrintai išstumia nemažą dalį europinių grožio produktų.

Bioderma Sebium Purifying Foaming Gel - viena nedaugelio europinių priemonių, kurias vis dar norisi laikyti mėgstamiausiomis. Produktas pasižymi itin lengva ir malonia geline konsistencija, nors skirtas riebiai mišriai odai ir žada efektyvų riebios odos riebalų balanso palaikymą - veikia itin švelniai ir tinkamas net normaliai/sausesnei veido odos priežiūrai. Europietiškos priemonės Pietų Korėjoje paprastai kainuoja neadekvačias pinigų sumas, tad prancūziškosios vaistinės priemones tenka kuriam laikui pamiršti (nors pastarasias nesunkiai galima rasti kiekvienoje didesnėje kosmetikos parduotuvėje net ir mažesniuose miesteliuose).

O.D.A maskuojamasis veido kremas  viena tų lietuviškų priemonių, kurią norisi ne tik rekomenduoti kiekvienai sutiktai merginai, bet ir dėl kurios suteikiamo efekto norisi didžiuotis lietuvių chemikų pastangomis kuriant idealiai mūsų odai pritaikytas veido priežiūros priemones. Apie pagarbą O.D.A gamintojams galėčiau kalbėti amžių amžius, tačiau šį kartą ne tik mėnesio, bet ir visų metų atradimu turiu paskelbti O.D.A maskuojamąjį antialerginį kremą, gelbstintį net ir tomis dienomis, kuomet naudoti dekoratyvinės kosmetikos nesinori, tačiau psichologiškai norisi išlaikyti odą lygią ir skaisčią. Tūbelės pakanka iki trijų mėnesių, maskavimas vidutinis, tačiau sluoknsiuojant galima paslėpti ir ryškesnius spuogelius.

Missha BB perfect cover cream ir Missha Magic Cushion
- vienas garsiausių korėjietiškos kosmetikos produktų, kurį norėjosi išmėginti labiausiai. Pasitaikius progai įsigijau visą Wonder Women kolekciją (panašiai kaip ir MAC, Missha kas pusę metų išleidžia tuos pačius produktus limituoto leidimo pakuotėse), kurioje buvo ne tik pora skirtingų BB kremų, bet ir blakstienų tušas, pora lūpų dažų, nagų lakų ir dvi akių šešėlių paletės. Labiausiai, kaip ir buvo galima tikėtis, įsiminė skysta BB pudra ir stebuklingoji pudra prisotinta kempinėlė, pateikiama kompaktinėje pakuotėje. Abu produktai turi nestiprų maskavimą, tačiau šių pakanka norint išlaikyti lygios odos efektą be pudrinio sluoksnio. Tiesa, net ir priemonės, skirtos riebesnei odai turi polinkį blizginti odą dienos metu - labiau, nei tai įprastai daro panašios paskirties produktai Europoje.

Nature Republic Alove Vera Gel - natūralaus alijošiaus gelis, kurį nesunkiai būtų galima pavadinti "vaistu nuo visų ligų". Kodėl? Nes pastarasis puikiai tinka ne tik viso kūno, bet ir veido ar plaukų priežiūrai. Įsigeria ypatingai greitai, odą palieka švelnią ir neapsunkintą, o naudojant priemonę plaukams šie įgauna dar daugiau gyvybės. Įdomu tai, jog gelio į plaukus galima tepti tiek, kiek norisi, o šie net ir po didelės produkto dozės neatrodo apsunkinti, nešvarūs ar susiriebalavę - tereikia palaukti porą minučių ir sulipusius plaukus prasklaidyti šukomis. Šie tampa puresni ir šiek tiek švelni, taip pat tokiu būdu prevenciškai išvengiama įprastinio plaukų galiukų skilinėjimo. Tiesa, priemonę Korėjoje pardavinėja visi gamintojai, o šios veikimas identiškas, nepriklausomai nuo pardabimo kainos. Rekomendacijų klausimu rekomenduočiau į šį produktą didelės pinigų sumos neinvestuoti, mat pigios priemonės veikia taip pat puikiai, kaip ir brangiosios. 

Etude House Soft Touch Auto Lipliner - puikūs matiniai lūpų pieštukai kiekvienai dienai. Priemonės dažo itin švelniai, nesausina lūpų ir suteikia labai natūralų efektą. Lūpų dažai šiuos dengiant ant pieštukų išsilaiko ilgiau, taip pat mažiau sausina lūpas. Tiesa, produktai puikiai atrodo ir vieni, naudojant juos be lūpų dažų (būtent taip pasipuošusi buvau viso mėnesio metu, mat klimato sąlygos šiuo metu nėra pritaikytos intensyviems lūpų dažams).

Missha Perfect Concealer - maskuojamasis kremas problematinėms vietoms. Be prodo stipriai maskuojanti priemonė, kurios pakanka bet kokioms odos problemoms paslėpti ar užmaskuoti. Nepaprastai tiršta ir intensyvi produkto spalva odą padengia maksimaliausiu įmanomu maskavimu (priemonę nesunkiai galima prilyginti pačiai profesionaliausiai dekoratyvinei kosmetikai), o nemažas produkto tūris šį naudoti leis tikrai ilgą laiką. Vienintelis minusas - skurdus spalvų pasirinkimas (kaip įprasta kone visoms korėjietiškoms pudroms, produktas leidžiamas dviejų atspalvių) ir atspalvių neatitikimas europinės odos atspalviui.

Missha Near Skin Water Sleeping Mask - vienas įdomesnių korėjoje atrastų produktų. Problemos prasidėjo dar vietinėje parduotuvėje, kurioje vargiai angliškai kalbanti pardavėja bandė paaiškinti apie produkto paskirtį ir veikimo pobūdį. Kadangi tuo metu turėjau nemenkų problemų su odos šerpetojimu, nutariau surizikuoti. Produktas, nors aprašomas kaip naktinė veido kaukė, suteikianti didesnį drėkinimo poveikį, iš tiesų tėra naktinis veido kremas. Produktas puikiai susigeria į odą, tačiau palieka šią šiek tiek blizgančią (dėl to šio dienos metu naudoti tiesiog neįmanoma). Kad ir kaip bebūtų, iš ryto oda tampa švelni it persikas. Priemonė taip pat turi nepaprastai malonų švaros kvapą ir labai higienišką gelinę kosnsistenciją, kurią kas dieną aplikuoti kaip niekad malonu.

Missha Near Skin Lifting Capsule Cream - stangrinamasis veido kremas su nedidelėmis kapsulėmis, kurios, susijungusios su odos šiluma ištripsta ir tampa vientisa permatoma mase. Produktas puikiai draugauja net su jaunesne miršia veido oda, padeda šiai išlaikyti stangrumą ir šiek tiek maitina veido odą. Priemonė beveik neturi jokio kvapo, puikiai tinkama naudoti ir dienos metu.

Etude House Honey Cera Essence - kone vienas didžiausių ir maloniausių veido priežiūros atradimų šioje šalyje. Esencija turi nepakartojamą švelnų medaus ir gėlių kvapą, medaus konsistenciją ir atspalvį, lengvą įsigėrimą, puikų odos maitinimą. Kad ir kaip bebūtų, nors skirtas sausesnei odai, puikiai draugauja su miršiu odos tipu, neskatina odos blizgėjimo ar papildomo riebalų išsiskyrimo.

Ar jaučiuosi susižavėjusi korėjietiška kosmetika? Atsakyti vienu sakiniu tikrai negalėčiau, grožio industrijoje yra nemažai miglotų neaiškumų, tačiau pasimokyti iš šios rinkos tikrai yra ko. Tačiau išsamiau apie visą korėjietišką kosmetikos industriją - šiek tiek vėliau.

25.11.15

Gyvenimo įkvėpimai

Girdėjau, Lietuvoje iškrito pirmasis sniegas. Tuo tarpu man vis dar pavyksta džiaugtis auksinio rudens teikiamais malonumais ir Azijos šalių svetingumu!

Linkėjimai iš nepaprastai gražiai pasipuošusio Wonju miestelio Pietų Korėjoje.

Dove "Invisible Dry" dezodorantų apžvalga

Nebe pirmus metus Dove dezodorantai skina perkamiausių dezodorantų laurus dėl poros priežasčių - prieinamos kainos, ekonomiško naudojimo, neutralių, tačiau labai malonių aromatų bei patenkinamo veiksmingumo.

Ir nors pasikliauti "netepančiais juodų drabužių" užrašais patarčiau nepasikliauti - pastarieji lieka matomi ant tamsių drabužių lygiai tiek pat, kiek ir įprastiniai dezodorantai - visgi priemonės daro tai, ką žada - neutralizuoja nemalonų prakaito kvapą, tačiau leidžia odai bei poroms kvėpuoti (t.y prakaito liaukos ir toliau išskiria prakaitą, tačiau šis neturi įprastinio nemalonaus kvapo). Net po plaukų šalinimo procedūros oda pasitepus priemonėmis nelieka sudirginta, o tai iš tiesų didelis pliusas.

Ar rekomenduoju? Taip. Dove Priemonės tos, apie kurias dažniausiai daug nekalbame ir perkame impulsyviai, tačiau pastaroji serija iš tiesų pasisekusi ir verta kiekvienos dėmesio.

16.11.15

Rasa "dermo series" maitinamojo kremo apžvalga


Rasa Dermo Series Maitinamasis kremas - dar viena priemonė, kurios efektyvumu buvau įsitikinusi jos neišmėginusi. Visų pirma dėl to, jog lietuvių gamintojiai puikiai žino, ko reikia lietuviškai veido odai, visų antra dėl to, kad kremo sudėtis bei koncepcija - visiems puikiai žinoma klasikinė maitinamojo kremo formulė. Kadangi maitinamo kremo naudoti dažnai nėra poreikio, pastarąjį už vandenynų išsivežiau ekstra atvejams, jei oda prašytųsi papildomo rūpesčio ir maitinimo.

Prieš pradėdama apžvalgą turiu dar kartą priminti, jog turiu mišrią į riebumą ir greitą blizgėjimą linkusią veido odą, tad paprastai maitinamųjų kremų naudoti vengiu dėl jų polinkio blizginti veido odą. Taip pat pastarieji neretai gali būti užsikimšusių porų priežastimi.

Kremas turi Rasa produkcijai būdingą kvapą - pastarasis šiek tiek primena natūraliems kremams būdingą aromatą, tačiau anot Kosmetikos DNR portalo produktas vis dar turi pakankamai dirginančių kvapiklių. Priemonė pateikiama identiškoje pakuotėje kaip ir drėkinamasis kremas jautriai odai iš "Dermo Series" linijos - plastikinė pakuotė ir dozavimui patogi pompa taip pat stipriosios priemonės savybės.

Kremas turi maitinantiems produktams būdingą sunkesnę konsistenciją, tačiau pastaroji stebėtinai lengvai susigeria į veido odą, palieka tik nedidelį riebumo pojutį. Pastarasis, deja, net ir po keleto valandų niekur nedingsta (tačiau nereikia pamiršti, jog nagrinėjame maitinantį kremą, kurio paskirtis maitinti, o ne drėkinti veido odą). Oda lieka padengta plona maitinančia plėvele. Produktas puikiai tinka šaltesniam metų laikui, taip pat šį galima naudoti kaip naktinę veido kaukę, o turint didesnių su veido sausėjimu susijusių problemų arba atsiradus pirmiesiems odos senėjimo ženklams šį galima naudoti vietoj dieninio kremo.

Ar rekomenduoju? Nors produktas stebuklų nedaro ir vargiai ar šį būtų galima pavadinti vienu mėgstamiausių ar labiausiai rekomenduotnų produktų - kremas atlieka tai, ką žada - maitina ir minkština veido odą. Patogi pakuotė ir priimtina kaina rodo kainos ir kokybės adekvatumą. Įsigyti galima internetu ir Rasa produkcija prekiaujančiose parduotuvėse.

Produkto sudėtis: Aqua, Hydrogenated Polydecene, Prunus Persica (Peach) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Sucrose Polystearate, Polyisobutene, Spent Grain Wax, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Rasa "dermo series" drėkinamasis veido kremas jautriai odai


Rasa šiais metais pristatė nemažai naujų dermatologinei kosmetikai priskiriamų veido ir viso kūno priežiūros priemonių. Kad ir kaip bebūtų, gyvenant už poros tūkstančių kilometrų nuo Lietuvos tenka tenkintis tai, ką Lietuvoje pavyko gauti prieš išvykstant. Vienu tokių kremų tapo Rasa Dermo Series drėkinamasis veido kremas jautriai odai.

Taip jau nutiko, jog kremą į kelionę pasiėmiau tik dėl to, kad kremas turėjo draugiškiausią pakuotę keliavimui bei tariamai tas savybes, kurių gali prireikti gyvenant svetimame klimate. Juk kas geriau gali suprasti mūsų odos poreikius nei mūsų šalies gyventojai? Būtent dėl šios priežasties dėl kremo efektyvumo buvau rami. Taip pat pasitikėjimą kėlė faktas, jog produktas tinkamas net jautriai odai, tad akivaizdu, jog rizika kremui esant netinkamui sumažėja iki minimalios.

Atsiliepimą rašau pabaigusi visą 30ml talpos pakuotę, tad atsiliepimas ir komentarai negali būti priskirti pirmo įspūdžio pastebėjimams. Kad ir kaip bebūtų gaila, reikia pripažinti, jog kremas šiek tiek nuvylė. Galbūt dėl to, jog iš aukštų ir inovatyvių BIOK technologijų norėjosi tikėtis šiek tiek daugiau, o galbūt dėl to, jog net turint klasikinę kremo sudėtį produktas turėjo patenkinti riebios odos drėkinimo poreikius, kurių patenkinti aprašomai priemonei nepavyko.

Pradėkime nuo produkto privalumų - neabejotinai keliavimui draugiška plastikinė pakuotė, estetiškas ir higieniškas produkto dozatorius su pompa, pakankamai ekonomiškas priemonės paskirstymas, didelis kremo kiekis ir sąlyginai draugiška produkto kaina. Kremas į odą susigeria per porą akimirkų, oda lieka šiek tiek minkštesnė ir švelnesnė. Produktas nesuteikia riebaus veido efekto, nors matišku kremu jo palaikyti taip pat nepavyktų - išlaikytas puikus balansas tarp blizgaus ir matinio efekto.

Ir visgi, reikia pripažinti, jog kremas, net ir pakeitus produkto sudėtį, išliko pakankmaai silpnas turint didesnių odos poreikių nei kasdienis sveikos odos drėgmės balanso palaikymas. Net turint riebią/mišrią veido odą šaltuoju sezonu priemonės drėkinimo nepakanka. Naudojant šį kaip dieninį veido kremą šio drėkinimo pakanka tik tuo atveju, jei odą prieš kremą palepinate papildomu serumo ar esensijos kiekiu. Naudojant šį kaip naktinį kremą drėkinimo visiškai nepakanka, atsikėlus oda vis viena lieka ištroškusi papildomo drėkinimo. Po kurio laiko panaudojus priemonę oda pradėjo neįprastau šerpetoti - šerpetojimas tęsiasi iki šiol. Ar tai gali būti kremo kaltė? Vargu, tačiau neabejotinai kremas nepadėjo prevenciniam drėgmės balanso išlaikymui odoje, kurio pasekoje ši pradėjo šerpetoti.

Produktas nėra blogas, tačiau šaltajam metų sezonui drėkinimo gali pasirodyti mažoka. Ar rekomenduoju? Tik tuo atveju, jei neturite jokių problemų ir norite neutralaus nieko nedarančio produkto. Kremą galima įsigyti internetu ir Rasa produkcija prekiaujančiose parduotuvėse. Apytikslė priemonės kaina 8€  už 30ml.

Produkto sudėtis: Aqua, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene, Cetearyl Alcohol, Sucrose Polystearate, Polyisobutene, Prunus Persica (Peach) Kernel Oil, Spent Grain Wax, Argania Spinosa Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Extract,Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Persea Gratissima Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Xanthan Gum, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum.

Dove "Purely Pampering" kūno losjono apžvalga


Dove ir toliau maloniai lepina savo gerbėjas naujais kūno priežiūros produktų leidimais - šiais metais Lietuvos rinkai pristatytas dar vienas malonus "Purely Pampering" aromatas su pistacijomis ir magnolijomis. Losjonas pasižymi įprasta Dove produktams kosistencija, lengvu įsigėrimu; maloniu, tačiau visiškai neerzinančiu aromatu ir pakankamu kūno odos maitinimu.

Priemonė puikiai tinka naudoti rytais, mat tekstūra pakankamai lengva ir lengvai įsigerianti bei nepaliekanti jokių žymių ant drabužių.

Kvapas labai lengvas, lengvai prisitaikantis prie kitų naudojamų kūnos priežiūros aromatų ar kvepalų. Priemonė ideali norint išlaikyti kasdienę odos rutiną paprastą, tačiau efektyvią. Linijoje taip pat rasite to paties aromato kūno prausiklį bei sausą kūno aliejų, apie kurį tinklaraštyje rašiau čia.

Ar rekomenduoju? Tikrai taip. Produkto kaina nedidelė, kiekis pakankamas, ekonomiškumas vidutinis, o kvapas veikia terapiškai. Įsigyti priemonę galima visuose didžiuosiuose prekybos centruose bei grožio kosmetika prekiaujančiose parduotuvėse.

9.11.15

Pirmadienio pasirinkimas

                                                              (Nuotrauka: @uogintaite "Mapo" tiltas, Seoulas, Pietų Korėja)

Pirmadienio pasirinkimuose  šiek tiek lietuviško mentaliteto patirties.  Skaičiuojant ketvirtą mėnesį skirtingose azijos šalyse skaičiuoju ketvirtą patį laimingiausią gyvenimo mėnesį. Ironiška tai, jog viduje vis viena kirba mintis, jog "kažkas netaip". Juk negali viskas būti gerai. O kur sunkumai, išgyvenimai, stresas, intrigos, aukos vaidmuo atliekant tūkstančius darbų vienu metu? Pastariesiems išnykus vduje tarytum kažko trūksta, tarytum vis viena norėtųsi kažkuo pasiskųsti, padejuoti, tačiau nėra nė menkiausios priežasties, kodėl kiekvienos dienos negalėčiau pavadinti nuostabia.

Galiausiai pamažu ateina suvokimas, jog nuo mažų dienų į mūsų pasąmonę tėvai (ar visuomenė) diegia mintis apie tai, jog tik skausmu ir vargais grindžiamas gyvenimas bus prasmingas ir teisingas. Tik dirbant nemėgstamą (arba itin varginantį) darbą, nuolatos skubant, pervargstant, nemiegant, aukojantis dėl tuščių abejotinos reikšmės dalykų galėsime jaustis aukomis.  Žinoma, vaidinant aukas viduje tuo pačiu jaučiamės ir didvyriais prieš save pačius ir visus aplinkinius, kurie mus supa ir dar nepavargo klausytis nuolatinų dejonių dėl gyvenimo sunkumų.  

O kas atsitinka, kai dingsta visi gyvenimo sunkumai, taip ilgai (tikriausiai nuo pat pirmųjų gimimo dienų, nes juk dar mamos pilve jautėm tą varganą varguolio gyvenimą) slėgę mūsų pečius? O gi nieko. Supratus, kad nebeturime nė vienos bėdos gyvenime (pastarosios taip pat reliatyvios ir vertos diskusijų apie tai kas yra ir kas nėra bėda) nebeturime priežasties teisintis kodėl dabar negalime būti laimingais. Ką darome tada? Pasimetame. Pasimetame, kad "kažkas negerai". Juk viskas negali būti gerai. Juk kažkur turi būti "pakastas šuo", galbūt karma, galbūt gėrio ir blogio balansas ar dar kokia pekla.

Juk niekas mūsų nemokė, kad kiekvieną sunkumą galime priimti ramiai, nevaidindami aukų prieš kitus ir dėl to nesijausdami didvyriais prieš save. Ar toks gyvenimas tampa reikšmingesniu? Tikrai ne. Tačiau kažkodėl prieš save jaučiamės kur kas geriau - juk dirbam, pergyvenam, kankinamės. Tad kodėl vis dar negalim būti laimingi?

Iš tiesų laimingi negalim būti ir todėl, kad patys to sau neleidžiam. Dar gi baisiai mėgstam spoksoti į kitų gyvenimus (čia mūsų įpročiui socialinė medija daro meškos paslaugą, kai nosį įkišti galim ne tik į kaimyno virtuvę, bet ir į kur kas toliau esančių personų). Tada telieka graužti nagus, kokie vargšai esam, kaip sunkiai dirbam, bet koks likimas sunkus ir neteisingas, mat nieko iš gyvenimo negaunam.

Nepamirškime tų kitų žmonių, kuriuos matome besišypsančius ir laimingus kiekvieną mielą dieną. Vadiname juos gimusiais po laiminga žvaigžde, kvailiais arba tiesiog paviršutiniškais, nes juk kaip jie gali drįsti būti laimingais ir nesijaudinti dėl savo gyvenimo? Juk aplink tiek daug sunkumų ir skausmo! Akivaizdu, kad su tokiais žmonėmis kažkas negerai.

Ironiška, bet laimės intensyvumas priklauso tik nuo to, kaip sugebame pakreipti pačių savo gyvenimą - ar nesibaigiančių skundų ir skausmo perkreiptu keliu, ar realaus loginio suvokimo apie tai, kas ir kodėl vyksta keliu. Pirmuoju mus dar mums negimus nukreipė mūsų tėvai. Galbūt dėl sunkios Lietuvos praeities ir tų laikų situacijos, galbūt dėl to, kad kiti taip darė ir neturėjom iš ko mokytis gyventi kitaip.

Čia kaip griūvant sovietams kai kurie drąsūs žmonės sugebėjo pasinaudoti griūvančia santvarka ir ant byrančių pamatų pastatyti milijonus nešančius pelnus bei naudą valstybei - jie juk irgi galėjo vaitoti dėl sunkumų ir gyvenimo neteisybės. Bet taip nedarė - užuot bumbėję ėmėsi reikalus tvarkyti šviesesnio rytojaus labui. Tebūnie tuo atveju galbūt iš finansinės perspektyvos - situacijos tai nekeičia - žmonės nepabijojo būti kitokiais tam, kad patys galėtų jaustis laisvi nuo visuomenės primestų normų.

Antruoju keliu žengia kone visas pasaulis. Sutinkant vis daugiau plataus požiūrio ir spalvingų patirčių turinčius žmones (taip pat ir lietuvius, kuriuos reikėtų vadinti Lietuvos šviesuoliais ir kurių mūsų šalyje ne tiek ir mažai) kyla klausimas, kuo mes blogesni už juos. Atsakymas paprastas - niekuo. Tereikia nustoti verkšlenti, bumbėti ir skųstis. Pradėti net skundams tinkamoje situacije pradėti matyti galimybę.Galimybę pokyčiams, galimybę naujam požiūriui, galimybę laimei.

Dar vienas ironiškas faktas - nuotraukoje pavaizduotas itin garsus Seoulo tiltas, laikomas savižudžių tiltu (taip, Pietų Korėja vis dar pirmauja pagal savižudybių skaičių, nors lietuviai jai ne itin daug nusileidžia). Žmonės atvažiuoja prie šio tilto tam, kad galėtų nusižudyti (aka nušokti nuo tilto į kilometro pločio upę). Kodėl tas faktas ironiškas? Nes man vaizdas pasirodė toks gražus, jog su mielu noru atsisakyčiau bet kokios minties apie savižudybę šį išvydusi. O kas mus veda link tokių kardinalių sprendimų? Tik mūsų pačių minties galia.

Tad nebūkime savo proto vergais. Sąmoningai ir tikslingai rinkimės gyventi gražius ir laimingus gyvenimus. Nes gale gyvenimo nė patys sau nepaplosime katučių už sunkiai nugyventus ir nuvargtus vargus. Tad kodėl turėtume tuo grįsti savo kasdienybę?

Gyvenimo įkvėpimai


Nepaisant didelio noro aprašyti kaip įmanoma daugiau grožio produktų ir apžvelgti šiuos kaip įmanoma išsamiau kartais norui sutrukdo kiti niuansai. Šiuo atveju - kelionės. Tad toms, kam įdomu, ką tinklaraščio autorė veikia už tinklaraščio ribų - kviečiu pasidairyti po GROŽIO ALTORIAUS instagram paskyrą (@uogintaite) instagram programėlėje.

Atradimai nepaprastai gražiame kurortiniame miestelyje Pietinėje Pietų Korėjos dalyje tęsiasi.

1.11.15

Pirmadienio pasirinkimas: Essence Lip Liner 05 Soft Berry


Šiandienos primadienio įkvėpimuose įkvėpimo ieškoti raginu savyje. Kodėl? Nes neretai ieškodamos gyvenimo prasmės esmės ir grožio pamirštame tai, kas akivaizdu ir elementaru. Tūkstančius valandų praleidžiame kosmetikos parduotuvėse, internetiniuose tinklaraščiuose, bulvarinės spaudos puslapiuose. Kiekvieną kartą ieškome įkvėpimo būti kažkuo, kuo nesame, tačiau norime būti. Šiandien raginu visas dar kartą atidžiai pasižiūrėti į veidrodį ir prisiminti, jog pačios sau galime būti pačiu didžiausiu įkvėpimu.

Pirmadienio pasirinkimuose - sergantis mano autoportretas, kuriame vargiai matosi faktas, jog per paskutines porą parų teko miegoti po keletą valandų, o prieš porą minučių buvau parašiusi net du finansų egzaminus. Ir kas tą dieną gelbėjo nuo sergančio žmogaus įvaizdžio? Pats pigiausias Essence lūpų pieštukas 05 Soft Berry.

Comodynes "Make-Up Remover" makiažo servetėlių apžvalga


Šiandienos įrašas trumpas ir drūtas apie priemones, kurių prisireikia kone kiekvienos mūsų gyvenime - makiažo valymui skirtas servetėles. Pastarosios - itin stipriai užsienio grožio guru pamėgtas makiažo valymo būdas. Ir visgi, daugelis grožio estetikų bei dermatologų nesutaria, ar tai pakankamai patikimas būdas pašalinti visiems makiažo likučiams. Kai kurie teigia, jog makiažo servetėlių nepakanka norint veido odą nuvalyti tinkamai. Kad ir kaip bebūtų, kiekvienos mūsų gyvenime būna dienų, kuomet laiko kruopščiai nuvalyti veido odą nėra. Tokiu atveju makiažo valymo servetėlės gali tapti tikru išsigelbėjimu.

Comodynes savo asortimente turi ne vieną makiažo valymui skirtų servetėlių rūšį, tad šias galima pasirinkti atitinkamai nuo odos tipo bei asmeninių preferencijų. Priemonės nestipriai parfumuotos, gerai nuvalo makiažą bei kitus odos nešvarumus, užsilikusius and veido. Kompaktiškas priemonių įpakavimas šias leidžia nešiotis kosmetinėje bei rankinėje. Universalus įpakavimas bei produkto funkcionalumas taip pat verčia šias tapti vienu būtiniausių veido priežiūos produktu keliaujant - servetėlės gausiai išmirkytos kosmetiniuose produktuose, tad net neturint galimybės su savimi turėti mylimiausio micelinio vandens buteliuko šis gali būti jūsų rankinėje kompaktiškoje servetėlėje. Tai itin aktualu keliaujant bei skrendant lėktuvu.

Kad ir koks puikus produktas bebūtų, kasdienai šio kosmetinio išradimo naudoti nerekomenduočiau. Visgi norisi tikėti, jog mūsų odai reikia tikro valymo bei akylos kasdienės priežiūros naudojant įprastus veido prausiklius bei valiklius. Makiažo servetėlės - idealus būdas nuvalyti makiažą tuomet, kuomet nėra kitų galimybių jam pašalinti.

Ar rekomenduoju? Tikrai taip. Produktas universalus ir anksčiau ar vėliau tokios paskirties priemonės gali tapti vienintele priežastimi, kodėl jūsų veido nepuošia papildoma tona spuogų, potencialiai atsirandančių nuo aktyvaus savaitgalio ir nenuvalyto makiažo nakties metu. Vienoje pakuotėje yra 20vnt kosmetiniu skysčiu sudrėkintų servetėlių, įsigyti galima internetinėje parduotuvėje tiesioggrazi.lt.

ELEMIS "Pro-Collagen Marine Cream" veido kremo apžvalga


Apie Elemis Pro Collagen Marine Cream drėkinamąjį kremą parašyti planavau prieš gerus metus, tačiau intensyvus produktų aprašymo tvarkaraštis produktą vis nustumdavo į sąrašo galą. Kiekvieną kartą save ramindavau faktu, jog kremas buvo paminėtas vasario mylimiausiųjų rubrikoje, tad akylesnės skaitytojos turėjo nujausti, jog priemonė verta ne tik atskiro įrašo, bet ir vieno geriausių drėkinamųjų kremų vardo. Kad ir kaip bebūtų, net jei ir vėluojant beveik metus - įrašas bus.

Pradėkime nuo Elemis produkcijos apžvalgos. Iki šiol teko išmėginti nepaprastai terapinį kūno losjoną Frangipani Monoi Body Cream , metų mylimiausio titulą pelniusį Pro Collagen Cleansing Balm, Lime and Ginger Salt glow kūno šveitiklį bei Sp@ home Jasmine and Rose Hand and Nail Cream rankų kremą. Ironiška, tačiau nepriklausomai nuo to, ar priemonė buvo skirta kūno, ar veido priežiūrai produktas ne tik ilgam užsistovėdavo mylimiausiuose ir labiausiai naudojamuose produktuose, tačiau ir neretai tapdavo tomis priemonėmis, kurias norisi ne tik naudoti, bet ir mėgautis jų teikiamomis aromatinėmis terapijomis. Kad ir kaip bebūtų, ties šiuo anglišku prabangiu prekiniu ženklu visuomet tvyrojo vienintelis tamsus kainos aspekto debesis: produkcija priklauso prabangos prekėms, tad įpirkti Elemis produktus pavyks prieš tai gerokai pataupius ir apkarpius kasdienes gyvenimo išlaidas.

Elemis Pro Collagen Marine Cream drėkinamasis veido kremas apibūdinamas kaip tinkantis vyresnei veido odai, idealiai tinkantis sausam ir normaliam odos tipui. Ir visgi, lengva priemonės tekstūra, greitas susigėrimas bei jokio riebaus efekto nebuvimas leidžia daryti kiek kitokią prielaidą, nei skelbia kremo etiketės ir grožio portalai. Kremas turi universalią ir visai šeimai tinkančią tekstūrą, malonų aromatą (ir vėlgi, kvapai visuomet buvo ir bus itin subjektyvu - pastarasis produktas pakankamai sunkiai parfumuotas, tad reikėtų turėti omenyje, jei nemėgstate intensyviai kvepiančių priemonių). Produktas gali būti laikomas idealus sprendimas neturint didesnių odos problemų ir norint šią išlaikyti minkštą, elastingą bei pailsėjusią.

Vieninteliu minusu reikėtų laikyti kremo kainą - už 200ml talpos indelį gali tekti pakloti iki 200 £, o ar produkto kaina atperka jo efektyvumą priklausys tik nuo to, ko ieškote gerame kreme. Produktas stebuklo nepadarys, tačiau oda iš tiesų bus minkšta, švelni ir tarytum pasotinta papildomu litru vandens. Priemonė taip pat gali tapti visos šeimos mylimiausiu veido kremu. Ar rekomenduoju? Taip, jei drėkinamajam kremui galite leisti tokią pinigų sumą. Ir visgi naiviai viliuosi, kad panašų efektą galima išgauti ir kiek pigesnių priemonių dėka.

Produkto sudėtis: Water (Aqua), Glyceryl Stearate SE, Glycerin, Glyceryl Polyacrylate, Glyceryl Polymethacrylate, Propylene Glycol, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Chlorella Vulgaris Extract, Padina Pavonica Extract, Daucus Carota Sativa (Carrot) Seed Extract, Porphyridium Cruentum Extract, Acacia Decurrens Absolute, Rosa Damascena Flower Absolute, Lecithin, Ginkgo Biloba Extract, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Polyacrylamide, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Methylparaben, Fragrance (Parfum), Laureth-7, Disodium EDTA, Butylparaben, Ethylparaben, Tocopheryl Acetate, Propylparaben, Isobutylparaben, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol.
© 2016 Kotryna Uogintaite