31.10.16

Make Up Factory "Cover Up Concealer Set" maskuoklio apžvalga


Ko gero kiekvienai mūsų pažįstamas gyvenimo periodas, kuomet išeitis "daugiau ilsėtis" nėra geriausia alternatyva susiklosčiusiai gyvenimo situacijai, o norint išvengti vizualių paakių paburkimų ir odos nelygumų tenka griebtis visų mylimų dekoratyvinės kosmetikos priemonių. Būtent maskuojamoji priemonė neretai atsiduria kosmetinėse net ir tų, kurios save priskiria prie beveik nenaudojančių makiažo priemonių grupės. Tinkamas gyvenimo būdas, gera mityba ir kokybiška veido priežiūros priemonių strategija gali leisti privilegiją, kuomet tereikia poros maskuoklio prisilietimų, kad mūsų ora įgautų patrauklią išvaizdą.

Make Up Factory "Cover Up Concealer Set" maskuojamojo kremo ir pudros rinkinį kol kas galima priskirti prie vieno kokybiškiausio maskuoklio, kokį teko išmėginti (ir sunaudoti) per visus savo studentavimo (ir ne tik) metus. Priemonė turi nuostabią kreminę konsistenciją, kuri pakankamai lengva, kad nepaliktų kaukės efekto ar nesubėgtų į ryškias raukšlių paliktas vageles, tačiau pakankamai stipri, kad užmaskuotų odos netobulumus. Ir nors šios nepavyktų priskirti prie maskuoklių, maskuojančių dideles odos problemas ar tatuiruotes, visgi būtent lengvas, tačiau tuo pačiu stiprus maskavimas yra idealus ieškant kasdieninio kosmetinės palydovo, leisiančio džiaugtis gaivesne ir šviežesne oda, net jei tai nebūtų optinė apgaulė.

Pakuotėje šalia maskuoklio taip pat rasite tokios pačios talpos gelsvo atspalvio fiksuojamąja pudrą, leisiančią užfiksuoti maksuojamąjį kremą ir padėsiantį šiam vietoje išsilaikyti maksimalų laiką. Be abejonės, priemonės išsilaikymo laikas priklauso nuo daugelio aspektų - jūsų odos tipo, odos paruošimo ir aplinkos sąlygų bei temperatūros, tačiau vidutinis išsilaikymo laikas iki aštuonių valandų. Vėliau odos defektai pamažu pradeda ryškėti.

Kaina 23€, rinkinys savo kainos tikrai vertas ir labai rekomenduotinas. Paktuotėje rasite 3gr maksuoklio ir 3gr. presuotos fiksuojamosios pudros.

No comments:

Post a comment

© 2016 Kotryna Uogintaite