30.10.16

PUPA "Velvet Garden" kolekcijos apžvalga


Nesumeluosiu pasakydama, jog PUPA "Pupart" akių šešėlių paletės jau kurį laiką yra mylimiausios ir dažniausiai naudojamos iš visų turimų palečių alternatyvų, kurių, rašant tinklaraštį, patikėkite, susikaupė nemaža krūvelė. Šį rudenį PUPA išleido dar vieną nuostabią kolekciją "Velvet Garden", kuri savo gerbėjas stebina ne tik violetiniais atspalviais, bet ir visų mylimais rusvos pustoniais. Kolekciją sudaro akių šešėlių paletė, naujų atspalvių limituoto leidimo lūpų dažai, blakstienų tušas ir akių pravedimas. Ko gero nereikia nė minėti, jog asmeniniu favoritu iš pirmo žvilgsnio tapo akių šešėlių paletė, savo kokybe ir patvarumu nenusileidžianti garsiesiems prekiniams vardams, taip pat labai didelį įspūdį paliko ir lūpų dažai, tad šį kartą kviečiu kolekcijos apžvalgos įrašui.

Blakstienų tušą Vamp "Exceptional Volume" galima rinktis iš dviejų atspalvių - klasikinės juodos ir tamsios baklažano spalvos (404). Ir nors pastaroji gali pasirodyti kiek ekstravagantiška ir sunkiai pritaikoma kasdieniame gyvenime, visgi šią derinti su kasdieniu makiažu nėra taip sunku, mat ši neturi neoninio atspalvio ir yra lengvos prigesintos slyvos spalvos. Blakstienos, paryškintos tokio atspalvio dažu įgauna tam tikro gylio ir dramatiškumo, tačiau nesuteikia itin griežtų formų veidui, o ypatingai - akių dailei. Minėtasis spalvotas blakstienų tušas maloniai nustebino ir tikrai artimiausiu metu gali atdusti dažniausiai naudojamų produktų gretose.

Akių pieštukas "Jumbo Crayon" taip pat pristatomas tamsiai pilkos arba gesintos juodos spalvos. Pastarsis geriausiai pasitarnaus atliekant dūminį ir intensyvių tamsių atspalvių reikalaujantį akių makiažą. Kitoje pakuotės pusėje įtaisyta nedidelė ovali kempinėlė dažo sklaidymui, tad dūminį makiažą atlikti bus dar lengviau ir greičiau.Vienintelis aspektas, kurį būtų galima laikyti nemažu minusu - pieštukas neturi jokio drožtuko, o po pirmųjų panaudojimų pastarojo galas reikalauja būti pasmailintas. Kadangi tai nėra priemonė, skirta tik itin smailam akių pravedimui, klasikinis drožtukas priemonę padarytų pernelyg aštrių formų, o ir plastmasinė pakuotė vargiai leistų tai padaryti. Galutinis verdiktas - priemonė tikrai kokybiška, tačiau iki kasdienio naudojimo priemonių ko gero neatsidurs dėl ekonominių sumetimų, neleidžiančių priemone naudotis greitai ir efektyviai.

"Velvet Garden" Pure Colour Lipstick (nuotraukoje atspalvio numeris 312) - dar vienas nuostabiai pasisekęs šio prekinio ženklo produktas. Ir nors būtent šios kolekcijos lūpų dažus tenka išmėginti tikrai ne pirmą kartą, pastarųjų konsistencija ir pigmento pasiskirstymas dar nė karto nenuvylė. Dažai nėra matiniai, greičiau primena klasikinę kokybiško lūpdažnio formulę, o man nuojauta šnabžda, jog matinių lūpų madą artimiausiu metu gali pakeisti naujos bangos. Tuo tarpu investicija į tinkamo finišo lūpų dažą - būtina. Turimas tamsaus vyno atspalvis tiesiog puikiai pritaikytas daugelio atspalvių odai, tad šį bus lengva naudoti ne tik rudenį, bet ir kitais metų laikais.

Visišku kolekcijos favortitu, be abejonės, laikau akių šešėlių paletę. Paletę sudaro net devynios skirtingos rudo atspalvio spalvos - trys matinės (pagrindinės - švelni pieno, lengva pieniško šokolado ir tamsesnė kakavinė), o tarp jų patalpintos šiek tiek perlamutrinio pigmento turinčios spalvos. Šešėliai neturi jokio blizgučio, o perlamutras itin lengvas ir švelnus. Šešėliai pasižymi aukščiausia kokybe, yra ypatingai minkšti ir malonūs aplikuoti. Išsilaikymas, kaip visuomet, priklauso nuo akių vokų riebumo ir naudojamos akių šešėlių bazės. Pakuotėje taip pat yra nemažas veidrodėlis ir du dvigubi šešėlių aplikatoriai, tinkami šešėlius aplikuoti kelionėse (kitu atveju visgi rekomenduoju įsigyti kokybišką šepetėlių rinkinį).

Bendra nuomonė apie kolekciją kaip visuomet ypatingai teigiama, aukščiausią apdovanojimą nė nedvejojusi duočiau akių šešėlių paletei, antrąja labiausiai mėgstama priemone tapo burgundiško vyno atspalvio lūpų dažai, trečioji - blakstienų tušui, o paskutinė - akių pieštukui, kuriam iki idealaus dar trūksta poros pakoregavimų. Kolekciją galite rasti visose Kosmada ir KristiAna parduotuvėse ir internete. 

1 comment:

  1. Atsimenu Pupa kosmetika kai buvau paaugle, labai megau seselius. Turbut verta pameginti vel!:)

    www.hairwonderfulday.com

    ReplyDelete

© 2016 Kotryna Uogintaite